Nowa marka świętuje swoje urodziny.

24.10.2014, godzina 08:45

administracja nieruchomości kraków

W domu zaopatrzonym w gustowne dodatki mieszka się przytulniej. I oczywiście z myślą o twojej wygodzie i pozytywnym nastawieniu powstała marka „Mieszkania Kraków”, która dostarcza towary praktyczne, porządne i na czasie.

Główny salon otwarto w 2006 roku w stolicy Małopolski. Twórcy firmy spostrzegli na krajowym rynku brak sklepów z dodatkami do domu. Zdecydowali wyjść naprzeciw potrzebom klientów, oferując towary przystępne cenowo i w bogatym wyborze. Ich idea tak się spodobała Polakom, że po 4 latach "MK" weszło do najpopularniejszych centrów handlowych na obszarze całego kraju. Aktualnie sieć liczy osiemdziesiąt punktów sprzedaży, w tym dziesięć za granicą: na Ukrainie, w Czechach, Rosji, Estonii.

Do MK powinno się zajrzeć w szczególności wtedy, gdy chcesz ozdobić swoje mieszkanie oraz poszukujesz dodatków do kuchni, łazienki czy sypialni. Zarazem w sklepie, jak i na stronie internetowej znajdziesz szeroki wachlarz artykułów tekstylnych i dekoracyjnych do codziennego użytku. Narzuty na łóżka, koce, poduszki, kotary oraz firany, pościele, tkaniny do kuchni. Wstąp do "MK" także wówczas, kiedy potrzebujesz estetycznych świec, ramek do oprawy zdjęć, ceramiki, oryginalnych ozdób do salonu czy podarku dla znajomych.

Co wyróżnia na tle innych marek "MK"?

Bony prezentowe. Jeżeli pragniesz wręczyć komuś subtelny oraz trafiony upominek wręcz mu gift card "MK". Obdarowany zapłaci nią za wybrane, w dowolnym salonie, dodatki w swoim stylu.

Porady stylisty. Na stronie internetowej firmy funkcjonuje zakładka STYLISTA, gdzie pokazywane są ciekawe koncepty na aranżację wnętrz, najświeższe trendy, wskazówki eksperta. Stylizacje mają motywować oraz pobudzać do tworzenia indywidualnych wnętrz.

Atrakcyjne ceny. "MK" systematycznie organizuje akcje promocyjne i udziela klientom dużych rabatów. O wszystkich informuje w salonach sprzedaży oraz w sieci.

Sklep online. Zawiera on obowiązującą i całkowitą ofertę asortymentową salonów. Strona jest intuicyjna, łatwa w nawigacji, skraca czas zakupów. Zakupy powyżej dwustu PLN premiowane są bezpłatną dostawą.

 
© 2017 All Rights Reserved